Merhaba

Ben Ezel Yaşar, 

2010 yılından bu yana web tasarım ve web yazılım alanlarında kendimi geliştimeye devam ediyorum.

Html,Css,JavaScript,Php web yazılım dillerinde profesyonel olarak hizmet vermekteyim. Bilgisayar donanım ve servis konularında bilgi sahibiyim.

Sunucu Yönetimi Esxi,CentOS,Plesk,Vmware sanallaştırma, işletim ve yönetim sistemlerinde uzman derecesinde bilgi ve birikim sahibiyim.

Uzun yıllardır Linux işletim sistemi kullanmaktayım. Çalışma alanım (web tasarım-web yazılım) açısından daha özgür (açık kaynak) ve pratik bir işletim sistemi olduğundan Linux işletim sistemini tercih etmekteyim.

Kendimi sürekli geliştirerek ve birlikte çalıştığım kurum ve kişilerle organizsyonlar da bulunurak onların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, web tasarım, web yazılım alanlarında prosfeyonel destek sağlıyorum.

Sürekli gelişen ve değişen web tasarım, web yazılım sektöründe sizin ve firmanızın istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda web tasarım ve web yazılım hizmetleri verebilirim.

Web sitemde bulunan Blog alanını takip ederek, yazılımla alakalı paylaşmış olduğum konu ve derslerden faydalanabilir görüş ve önerilerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Sizde projelerinizle alakalı profesyonel destek almak isterseniz iletişim bölümünden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğim alanlar;

  • * Web Tasarım & Yazılım
  • * E-Ticaret Sistemleri
  • * SEO Arama Motoru Optimizasyonu
  • * Kişiye / Kuruma Özgün Tasarım ve Yazılım